Bemberg Parisette (Goldberger). Art deco divat plakát- v. reklámvázlat... https://www.darabanth.com/hu/39-Nagyaukcio/39.1/Plakat/Plakat~16388/Bemberg-Parisette-Goldberger-Art-deco-divat-plakat-v-reklamvazlat-1925-30-korul-Tempera-~II2657489
2657489
14619
39
19000
Poster
Leírás: Bemberg Parisette (Goldberger). Art deco divat plakát- v. reklámvázlat, 1925-30 körül. Tempera, ceruza, akvarell, kollázs, papír, kartonra kasírozva. Galambos Margit (?-?) grafikája, jelezve jobbra lent. 19x24 cm.
: ekb