Pór Antal: Hunyadi János. Élet és korrajz. Házi Könyvtár XIV. Bp., 1873., Szent István-Társulat,(Athenaeum-ny.), XII+309 p. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kis foltos lappal.