Nádler István (1938-): Geometria (Cím nélkül), 1970-es évek. Litográfia, papír, jelezve jobbra lent. Kiadói karton mappában, benne Hegyi Lóránd kísérőszövegével. 19x110 cm. / István Nádler (1938-): Untitled, 1970s. Lithograph on paper, signed lower right. With original portfolio, with a text by art historian Lóránd Hegyi. 19x110 cm