Korniss Dezső (1908-1984): Gesztusok (cím nélkül), 1967. Tus, papír, j... https://www.darabanth.com/hu/39-Nagyaukcio/39.1/Festmenyek-es-grafikak/Kortars-festmenyek-es-grafikak~16376/Korniss-Dezso-1908-1984-Gesztusok-cim-nelkul-1967-Tus-papir-jelzett-Uvegezett-fakere~II2730968
2730968
10129
39
280000
Contemporary paintongs and graphics
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
Leírás: Korniss Dezső (1908-1984): Gesztusok (cím nélkül), 1967. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 19×15 cm. / ink on paper, signed, dated, framed.
: pk