Hollóházi porcelán váza "Bácskai és Dunamelléki TSZ-ek Területi Szövetségének különdíja a Kiváló Szövetkezet cm elnyeréséért, Baja, 1978" felirattal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 37 cm