Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 153

Ezüst (Ag) ceruza, szecessziós, sérülésekkel, jelzetlen, h: 8,5 cm, bruttó: 5,23 g
19084.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) motor miniatűr, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 13,09 g
19085.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) miniatűr olvasóasztal hintaszékkel, jelzett, 2 db, m: 3 és 5,5 cm
19086.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 56, nettó: 7,78 g
19087.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű, filigrán díszítéssel, jelzett, méret: 62, nettó: 10,08 g
19088.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,2 g
19089.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 6,85 g
19090.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 62, bruttó: 3,79 g
19091.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) színes kövekkel díszített forgatható gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,16 g
19092.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) tálka. jelzett 24,2 g, d: 8 cm
19093.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19094.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) cigarettatárca, jelzett, 7,5×7,5 cm, nettó: 81,58 g
19095.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft