Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 153

Kaucsuk karkötő ezüst(Ag) elemekkel, jelzett, bruttó: 7,44 g
19024.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 3,12 g
19026.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19027.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) fekete köves gyűrű, jelzett, méret: 50, bruttó: 6,59 g
19028.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

19029.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

19030.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19031.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

19032.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm
19033.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

19034.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) lapos, kígyó karkötő 2,65 g
19035.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft