Süssünk-főzzünk! Háztartási tudnivalók falusi lányok számára. Ella nén... https://www.darabanth.com/hu/389-Gyorsarveres/389.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1000007/Sussunk-fozzunk-Haztartasi-tudnivalok-falusi-lanyok-szamara-Ella-neni-receptjeivel-Bp~II2339447
2339447
17113
389
Books: Gastronomy and Gardening
Leírás: Süssünk-főzzünk! Háztartási tudnivalók falusi lányok számára. Ella néni receptjeivel. Bp., 1942, Kalász. III., javított kiadás. Átkötött kopott, foltos amatőr félvászon-kötés, foltos, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
: hsz