[James] Fenimore Cooper: Útmutató. Képekkel. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,[... https://www.darabanth.com/hu/389-Gyorsarveres/389.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/James-Fenimore-Cooper-Utmutato-Kepekkel-Ford-Mikes-Lajos-Bp-1903-Lampel-R-Wodianer-F~II2339004
2339004
17475
389
Leírás: [James] Fenimore Cooper: Útmutató. Képekkel. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,[1903],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 (címkép) t.+154+4 p.+11 (illusztrációk) t. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, az alsó sarkain törésnyommal.
: ra