Bessenyei György: A bihari remete, vagy a világ így megyen. Holmi. Debrecen, 1894, Nyomtatott a Város Könyvnyomdájában, XXXII+168 p. Első kiadás. Könyvárusi forgalomba nem került. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a 142. oldaltól sérült, szakadozott lapszélekkel, laza kötéssel.