Ajándék. Lányi Sarolta verseskönyve. Bp., 1912, Nyugat. Tulajdonosi be... https://www.darabanth.com/hu/389-Gyorsarveres/389.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Ajandek-Lanyi-Sarolta-verseskonyve-Bp-1912-Nyugat-Tulajdonosi-bejegyzessel-Kiadoi-eges~II2338085
2338085
17577
389
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,71 EUR , 3,13 USD
Leírás: Ajándék. Lányi Sarolta verseskönyve. Bp., 1912, Nyugat. Tulajdonosi bejegyzéssel. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: ra