Tétel

Kikiáltási ár:

28 000 Ft

Leírás:

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari autók. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25,5x19 cm. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari cars. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25,5x19 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert