https://www.darabanth.com/hu/388-Gyorsarveres/388.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500032/1934-Szabolcsi-Szemle-I-evf-6-sz-1934-nov-A-Szabolcsvarmegyei-Bessenyei-Kor-kiadvanya-S~II2326440
2326440
13307
388
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
1934 Szabolcsi Szemle. I. évf. 6. sz., 1934. nov. A Szabolcsvármegyei Bessenyei Kör kiadványa. Szerk.: Szohor Pál, Szentmiklósi Péter, Belohorszky Ferenc., papÃrkötés, foltos borÃtóval, sérült gerinccel, 169-203+1 p.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ra
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m