Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 205

19193.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) töltőtoll, jelzett, eredeti tokjában, h: 14 cm, bruttó: 25,22 g
19194.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst (Ag) nyelű kaviárlapát. Jelzett. 21 cm
19195.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
38

XIX. sz. ezüst (Ag) evőeszközök, benne egy antik bécsi ezüst kanál is 1860. Jelzett, mesterjegyesek, vegyes állapotban össz nettó 282 g
19196.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

4 + 3 db ezüst nyelű kés. Jelzettek. 19 cm, 21 cm
19197.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) nyelű villa készlet, 6 személyes,jelzett.23,5 cm
19198.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

V. Mayer's Sőhne ezüst (Ag.) nyelű 6 személyes süteményes villa és kés készlet, jelzett. egyik késnek csak a nyele van meg.  19 cm, 21 cm. Késnyél 12 g
19199.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

19200.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25

19201.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Ezüst (Ag) só-bors tartó, ezüst fedelekkel, metszett ólomkristály betéttel, jelzett (Bachruch A Succ), az üvegbetét karcos, 15,5x12,5x6 cm, fedők: d: 6 cm, üveg betétek: 7x6 cm, nettó súlya üvegbetétek nélkül: 208 gr.
19202.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

19203.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00

Arany(Au) 18K fonott karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 30,7 g
19204.

Kikiáltási ár:
440 000 Ft
1 192,41
1 375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft