Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 205

Ezüst(Ag) nyaklánc, rózsaszín köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó:  6,72 g
19121.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst(Ag) masszív karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 20,54 g
19122.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

19123.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Ezüst(Ag) kakukkos óra alakú medál, jelzett, h:2,5 cm, nettó:  2,8 g
19124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,5 g
19125.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyán kockákkal díszítve, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,66 g
19126.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, ovális borostyán kővel, jelzett, 1,7×1,8 cm, bruttó: 2,19 g
19127.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) fülbevalópár, borostyánnal, jelzett, 2×1 cm, bruttó: 3,55 g
19128.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Arany (Au) 14K női óra, mechanikus, jelzés nélkül, nem jár, d: 2,5 cm, bruttó: 8,95 g
19129.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) lógós fülbevalópár, jelzett, h: 7 cm, nettó: 19,96 g
19130.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst (Ag) nyaklánc ezüstbe foglalt ásvánnyal br: 7,1 g
19131.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

XIX. sz. Régi ezüst (Ag) villa, E.K. monogrammal, jelzett (Pesth), a kanál fején horpadással, h: 15 cm, nettó: 21 gr.
19132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft