Képkeretek

Tételek száma: 11

Dekoratív réz képkeret, réz hátlappal. Külső méret 14x22 cm Képméret: 9x14,5 cm
12084.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

5 db aranyozott/festett fa képkeret, egyikben kép is van, 9,5x15 cm és 29x38 cm közötti belső méretekben
12085.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
19

Kissé sérült fa képkeret, belső méret: 36,4×29,8 cm
12086.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

12087.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

2 db régi, kissé sérült üvegezett fa képkeret fotóval, hátoldalán 1930-35 körüli képkeretező címkéjével. Belső méret: 39,5x29,5 cm
12088.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17

Aranyozott fa képkeret tű gobelinnel, üvegezett, paszpartuban, belső méret: 17x24,5 cm, külső méret: 20x27,5 cm
12089.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14

Dekoratív fa keretben nyomat. Belső méret: 35x28,5 cm
12090.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Üvegezett, régi fa keretben kissé erotikus selyemkép. Belső méret: 31,5x25 cm
12091.

Kikiáltási ár:
800 Ft
22

Egy banánosládányi képkeret + üveglap + 1 fém dombormű. Benne egy kisméretű réz keret is is.
12092.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10

cca 1900  Festett fa, japán képkeret, színezett japán fotóval, repedésekkel, hibákkal. Külső méret 37x31 cm
12093.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
55

Nagy méretű aranyozott fa képkeret selyem gobelinnel. Keret belső mérete. 40x50 cm
12094.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft