Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 270
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2280414
17617
387
Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Romantikus dráma öt felvonásban. Versekben. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kemény-kötés, a gerincen és a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel. 2301014
17618
387
Thomas,[Antoine-Léonard]: Descartes emlékezete. Ford.: Rácz Lajos. Bp., 1896, Franklin, 222+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány. 2280670
17619
387
Dosztojevszkij: Három orosz fiú története. Átdolgozta: Miller Oreszt. Ford.: Faludi Iván. Bp., én.,Világirodalom. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel. 2217084
17620
387
Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka. 2276899
17621
387
Louis Paul Boon: A Kiskápolna utca. Szondi Béla által Dienes Istvánnak dedikált példány. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2280397
17622
387
Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával. 2301492
17623
387
Kappel Gyula: Alexandre Dumas Fils drámai művei. Nagyvárad, 1913, Lévai Márton. Kiadói papírkötés. 2317660
17624
387
Magyar asszonyok versei. A Pátria Írónők költeményeiből összeáll.: Saághyné Zórád Eta és Vándoryné Kövér Ilona. Bp.,[1941] ,Palladis Rt. Kiadói papírkötés. 2316789
17625
387
Gábor Andor: Petúr meg a dinnye és más 30 humor. Bp.,[1913],Dick. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés. 2315440
17626
387
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. kopott, de egyébként jó állapot. 2315462
17627
387
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. 2315450
17628
387
Eszterhás István: Vérző karcolatok. I. Kétszer radikális Gyuri. Cleveland, 1958, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft