Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 270

Rudolf Steiner: Az emberi fejlődés útjai. 1906-1921. között tartott előadások. Bp.,[1942] ,Genius,(Révai-ny.),103+5 p. Kiadói egészvászon-kötés,
17581.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

Kiss Dénes: Föltámadnék én is... Bp.,1995, Lyukasóra-Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17582.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Domokos Mátyás: Adósságlevél. Esszék, tanulmányok Illyés Gyula. Bp., 2008., Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
17583.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dömötör Tekla: Naptári ünnepek. Népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai kiadó. Volt könyvtári példány, kiadói egészvászon kötésben, készült 1000 példányszámban.
17584.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Heltai Gáspár: Száz fabula (első kiadás: Kolozsvár 1566). Újból kibocsátja Lengyel Dénes. Bp., 1943, Szent Hilárius Kiadás. Kiadói papírkötés, gerince kissé hiányos, kopottas állapotban.
17585.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11

Gulácsy Irén: Ragyogó Kovács István. Bp., é.n., M. Kir. Honvédvezérkar főnöke 6. osztálya. Kiadói papír kötés, kopottas állapotban, benne szakadt lappal.
17586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. A szerző, Sugár András (1933-) magyar író, újságíró által dedikált! Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
17587.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
17588.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17589.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bóka László: Vajda János. Magyar írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Laczkó Géza: Szent Iván tüze. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben.
17591.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17592.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft