Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., Gerő Zsi... https://www.darabanth.com/hu/387-Gyorsarveres/387.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Gruber-Janos-Morzsak-a-negyvenes-asztalrol-Kaposvar-1913-Gero-Zsigmond-224plus4-p-Kiadoi-e~II2315894
2315894
17635
387
Leírás: Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., Gerő Zsigmond, 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: pelikán_kristóf