Beöthy László: Asszonyok a kaszárnyában és egyéb elbeszélések. Bp., 1898, Rákosi Jenő, 223+8 p. Első kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.