Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

40

Leírás:

A[RANYOS] M[EDGYESI] S[ÁMUEL]: Igazságnak Áldozatja, Mellyel, Az Örökké-való Istennek Ditsöséges Felségét szenteli: Természeti Tökéle­tes­ségeit tiszteli: Örök­kévalóságban és idő­ben való Tse­le­kedeteit, Teremtő, Gond­viselő, Idvezítő Mun­káit, hálá-adás­sal ditséri: az Ő Or­szá­gának Kintseit Hit­béli Bizodalommal kéri, az Istentől ta­níttatott Hívek' Serege, a' Kristussal a' Sion' Hegyén álló Szenteknek Gyülekezete. Mellyet, Alázatos szívvel lélekkel készített, és az Úr Jésus' tökéletes Áldozatja mellett, a' Szent Istennek ajánlott A. M. S. H. N. [Második kiadás.] Kolosváratt (Kolozsvár), 1745. S. Pataki Jó'sef. [4] 198 [3] p. Korabeli, aranyozott bordás, sérült egészbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras