https://www.darabanth.com/hu/386-Gyorsarveres/386.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Erdelyi-Jozsef-Csipkebokor-Valogatott-versek-1919-1954-Bp-1955-Szepirodalmi-Konyvkiado~II2308408
2308408
17450
386
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Erdélyi József: Csipkebokor. Válogatott versek. 1919-1954. Bp., 1955., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben,. kissé kopott, kissé foltos borÃtóval. A szerzÅ‘ által dedikált.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m