Art deco Cometal ezüstözött fém cukortartó fedéllel, m: 8,5 cm és tej ... https://www.darabanth.com/hu/385-Gyorsarveres/385.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~1000009/Art-deco-Cometal-ezustozott-fem-cukortarto-fedellel-m-8-5-cm-es-tej-kionto-fa-fogantyuva~II2306828
2306828
11929
385
Flea Market
Leírás: Art deco Cometal ezüstözött fém cukortartó fedéllel, m: 8,5 cm és tej kiöntő fa fogantyúval, m: 7 cm, jelzett, kopásnyomokkal, kisebb horpadásokal
: karap_norbert