Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante K... https://www.darabanth.com/hu/385-Gyorsarveres/385.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000035/Megyery-Ella-Budapesti-notesz-Budapest-terkepevel-Bp-1937-Dante-Konyvkiado-Puhakotesu-~II2274764
2274764
15156
385
Books: Travelling, Local History
Leírás: Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: karap_norbert