Tétel

Kikiáltási ár:

800 Ft

Leírás:

Vegyes könyvtétel, 3 db: Dr. Lázár Béla: Művészet. Kis művészettörténet a nagyközönség számára. Bp.,(1938),Rózsavölgyi és Társa, 349+1 p.+XLV+1 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Könyvnapi propaganda kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.; Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp.,1968, Gondolat. Második, bővített és javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.; Jajczay János-Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (Fekete-fehér képtáblák.) Szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras