Fekete festett, aranyozott, fa képkeret kopásokkal, benne gobelinnel, ... https://www.darabanth.com/hu/384-Gyorsarveres/384.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~500013/Fekete-festett-aranyozott-fa-kepkeret-kopasokkal-benne-gobelinnel-uvegezve-belso-50x39-cm-~II2294677
2294677
12343
384
Frames
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,84 EUR , 12,50 USD
Leírás: Fekete festett, aranyozott, fa képkeret kopásokkal, benne gobelinnel, üvegezve, belső: 50x39 cm, külső: 58x46,5 cm
: pelikán_kristóf