Juhász Vilmos: Megváltás felé. Új vallástörténet. A nemkeresztény világ. Bp., 1943, Barkóczy, (Hellas-ny.), XVI+462 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. K Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborító szakadt, kissé foltos, az elülső részén sérüléssel, hiánnyal.