Könyvek: Vadászat Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2294232
17063
384
Books: Hunting
Nadler Herbert: A keleti és déli Kárpátokban. Vadásznapló. Bp., 1943, dr. Vajna és Bokor, 295 p.+40 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, egy lap szakadt, egy lap és 5 képtábla kijár. 2288680
17064
384
3200
Books: Hunting
Bársony István: Az én világom. Bp., 1925, Stádium, 1 t.+328 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal, a tartalomjegyzékben ceruzás alhúzásokkal. 2289010
17065
384
Books: Hunting
1991 Jagd in Ungarn. Vadászati árukatalógus. Tata, 1991, Komturist, 12 p. Német nyelven. Papírkötés. 2270656
17066
384
Books: Hunting
Gyimesi György: Megvalósult álmok, Bratislava, 1989, Madách Könyv- és Lapkiadó, Első kiadás, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, szép állapotban 2285959
17067
384
Books: Hunting
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Az egyik szerző, Zoltán János (1921-2011) által dedikált! Kiadói kartonált papírkötés. 2196339
17068
384
Books: Hunting
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben. 2289116
17069
384
Books: Hunting
Lakatos Károly: Vadászhit. - A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp.,1990, Népszava. Kiadói papírkötés, Reprint! 2288683
17070
384
Books: Hunting
Beretz Katalin: Puskák - pajzsok - fohászok. Dr. Nagy Endre Afrika-vadász kalandos élete. Zeusz vadászkönyvek. Bp., 2001, Zeusz. Kiadói kartonált papírkötés. 2288131
17071
384
Books: Hunting
Dr. Nagy Emil: A fácán és vadászata. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft