Dr. Weninger Antal 3 műve: Szellem és egészség.; A gyógyítóművészet új irányai.; Orvos a lélekért. Bp.,én.,Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott gerincekkel, az egyik gerinc sérült.