1893 Nagybecskerek, Oldal István fényképész műtermében készült, csoportkép, a jegyzői szaktanfolyam résztvevőiről; az ábrázolt személyek azonosíthatók, feliratozott és hidegpecséttel jelzett, vintage fotó, 14x20 cm, karton (sérült) 22,4x34,3 cm