1943 Magyar Futár. III. évf. 29. (x3), 30., 34 (x2) sz., Szerk.: Rajniss Ferenc. Összesen 6 szám. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötésekben, változó állapotban, egy szám sérült, két szám sarkán gyűrődéssel, közte szakadozott borítóval is.