Lóczy Lajos (1849-1920): A Mennyei Birodalom története. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1901], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 288 p. + 4 térkép. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó térképekkel (3 db), volt könyvtári példány. Ritka!