A magyar büntetőtörvénykönyv a bűntettekről és vétségekről és teljes anyaggyűjteménye. I. köt. Szerk.: Dr. Löw Tobiás. Bp., 1880, Pesti Könyvnyomda Rt., 10+604 p. Átkötött félbőr-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, kopott borítóval, tulajdonosi bélyegzővel.