Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ... https://www.darabanth.com/hu/383-Gyorsarveres/383.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000016/Omar-Khajjam-Rubiajjat-Ford-Szabo-Lorinc-Gepelt-peldany-1952-es-ajandekozasi-soro~II2217084
2217084
17362
383
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka.
: ekb