Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Fát metsző, 1967. Olaj, farost, jelzett, sarkaiban kissé sérült, apró felületi hibákkal. Hátoldalán autográf felirattal, valamint Képcsarnok Vállalat címkéjével, 50×79,5 cm