Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 39
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2180719
17074
382
Books: Natural sciences, Medicine
cca 1900 Dr. Geszti József: A tüdővész és az ellene való védekezés ismertetése. Bp.,én., József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület,(Bp., Globus-ny.,) 24 p. 2275925
17075
382
Ötszámjegyű szorszám és szögmértani táblák. Összeáll.: Dr. Lutter Nándor. Bp., 1880., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötésben. 2269520
17076
382
Vigh Gyula: Liászrétegek a dorogi Nagykősziklán. Különlenyomat a földtani közlöny XLIII. (1913. évi) kötetéből. Bp, 1913, kn. Papírkötésben, kissé foltos állapotban. Volt könyvtári példány. 1427426
17077
382
Dr. Irmédi-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Budapest, 1941, Kókai Lajos bizománya, 36 p. Gazdagon illusztrált, jó állapotban 2209909
17078
382
500
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1925, Genius Könyvkiadó Rt. J. F. Horrabin illusztrációival. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott és szakadt borítóval. 2269151
17079
382
Magyarország vízgazdálkodása. Szerk.: Alcser Jenő, Kertai Ede, Dr. Simonfai László, Szászhelyi Pál, Zrínyi József. Bp, 1965, az Országos Vízügyi Főigazgatóság kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon-kötés. Szép állapotú. 1645654
17080
382
Cotta, Bernhard von: A jelen geológiája. Bp., 1873, Természettudományi Társulat. Megviselt vászonkötésben. 2274182
17081
382
Közép-Dunavidék vízgazdálkodási keretterve. I. kötet. Kézirat. Szolgálati használatra. Bp., 1965, az OVF Vízügyi Tervező Vállalat kiadása. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. 486. sorszámmal. 2274240
17082
382
Hajósy Ferenc: Magyarország csapadékviszonyai 1901-1940. Magyarország éghajlata 6. szám. Bp, 1952, az Országos Meteorológiai Intézet hivatalos kiadványa. Félvászon-kötés, szép állapotban. 2034442
17083
382
Dr. Aczél Károly: Rögtöni segély baleseteknél. Építő Munkavezetők Könyvtára. VI. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács mesterek ipartestülete. Bp.,1907, Ifj. Nágel Ottó, (Stephaneum-ny.), 60 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés. 2237691
17084
382
Konkoly Kálmán: Magyar alkotók. Hírneves magyar tudósok, művészek, szakemberek műhelyéből. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban. 2206389
17085
382
cca 1900 7 db természettudományos tárgyú különlenyomat, benne aláírt is. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft