Közép-Dunavidék vízgazdálkodási keretterve. I. kötet. Kézirat. Szolgál... https://www.darabanth.com/hu/382-Gyorsarveres/382.0/Konyvek/Konyvek-Termeszettudomany-medicina~1000011/Kozep-Dunavidek-vizgazdalkodasi-keretterve-I-kotet-Kezirat-Szolgalati-hasznalatra-Bp~II2274182
2274182
17081
382
Books: Natural sciences, Medicine
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,71 EUR , 3,13 USD
Leírás: Közép-Dunavidék vízgazdálkodási keretterve. I. kötet. Kézirat. Szolgálati használatra. Bp., 1965, az OVF Vízügyi Tervező Vállalat kiadása. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. 486. sorszámmal.
: nagy_andras