Dr. Simonyi Jenő: Földrajz a reáliskolák III. osztálya számára. Afrika, Amerika és Ausztrália. Negyedik kiadás. Bp., 1917, Singer és Wolfner. Tulajdonosi névbejegyzéssel, kiadói félvászon kötésben + Dr. Takáts György - Dr. Koczogh András: Egyetemes történelem gimnáziumok és reáliskolák használatára. II. rész. A középkor története és az újkoré a westfáliai békekötésig (1648). A gimnáziumok és reáliskolák VI. osztálya számára. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.