cca 1900 Úriemberek portréi, az egyiken katonatiszttel és feliratozva, 2 db keményhátú fotó, Kossak és Whippler herkulesfürdői műterméből, az egyik kopott kartonnal, a felületén kopásnyomokkal, 13x21 cm és 16x13 cm közötti méretben