14 K arany (Au) karlánc, jelzett, mesterjegyes 19 cm, 26,78g https://www.darabanth.com/hu/381-Gyorsarveres/381.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500038/14-K-arany-Au-karlanc-jelzett-mesterjegyes-19-cm-26-78g~II2263654
2263654
19311
381
240000
Jewellery
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
Leírás: 14 K arany (Au) karlánc, jelzett, mesterjegyes 19 cm, 26,78g
: karap_norbert