Tormay Cecile: Az ősi küldött. I. kötet. A csallóközi hattyú. Bp., 193... https://www.darabanth.com/hu/381-Gyorsarveres/381.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Tormay-Cecile-Az-osi-kuldott-I-kotet-A-csallokozi-hattyu-Bp-1934-Genius-Kiadoi-aran~II2262045
2262045
17401
381
Leírás: Tormay Cecile: Az ősi küldött. I. kötet. A csallóközi hattyú. Bp., 1934, Genius. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben.
: nagy_andras