Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

Divald Károly-Wagner János: A képzőművészet remekei. I. köt. A festészet és szobrászat legkitűnőbb műemlékei. Eredeti metszetek után fényképnyomatokban készíti és kiadja: Divald Károly, szövegét írja Wagner János. Bp. - Eperjes, 1882, Divald Károly, 53+3 p.+60 t. Kiadói aranyozott festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kissé foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17