[Le Normand, Marie-Anne Adeläide (1772-1843)]: Mlle Lenormand: A kártyavetés művészete. (L'art de tirer les cartes.) Ford.: Frigyes László. Bp.,é.n. (1928 kr.),Magyar Könyvkiadó, 59+5 p. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos címlappal.