Németország / Weimar Köztársaság 1930. "INTERNATIONALE POSTWERTZEICHEN AUSSTELLUNG BERLIN 1930 (Nemzetközi Postabélyeg Kiállítás Berlin 1930" aranyozott, jelzett Ag emlékérem, hátoldalon "A. TURÓCZI BUDAPEST UNGARN 1871/1872 - STIFTER:
F. DOSKAR BUDAŐEST" gravírozással (32,01g/0.999/40x40mm) T:1- kopott aranyozás