Ezüst(Ag) Első Magyar Óragyár zsebóra, jelzett, kissé sérült számlappa... https://www.darabanth.com/hu/378-Gyorsarveres/378.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000019/EzustAg-Elso-Magyar-Oragyar-zsebora-jelzett-kisse-serult-szamlappal-mukodik-d-4-5-c~II2233395
2233395
19153
378
28000
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) Első Magyar Óragyár zsebóra, jelzett, kissé sérült számlappal, működik d: 4,5 cm, bruttó: 119 g
: kozár_edit