A Műveltség Könyvtára: Entz Géza - Mágocsy-Dietz Sándor (szerk.): Az élők világa I-II. Növény- és állatország. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas borítóban.