Könyvek: Idegen nyelvű könyvek Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2193420
17320
378
Books: Other languages
Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - L'Architettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. 2198393
17321
378
Books: Other languages
Wilhelm Busch: Pater Filucius. Allegorisches Zeitbild. München, 1905., Fr. Wassermann. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval. 2231135
17322
378
Books: Other languages
M. Annaei Lucani Pharsalia cum indice rerum. Lipcse, 1834, Car. Tauchnitii. Kiadói félbőr kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, festett lapélekkel, latin nyelven. 2230680
17323
378
Books: Other languages
Q. Horati Flacci: Carmina. Lipcse, 1901, B. G. Teubner. Kiadói félvászon kötésben, latin nyelven. 2148585
17324
378
Books: Other languages
Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban 2196927
17326
378
Books: Other languages
Jean Herbert- Dr. Karcsay Sándor: Konferenciaszótár. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó, vászonkötésben, 7 nyelvű 2160645
17327
378
Books: Other languages
Gárdonyi Géza: Sterne von Eger. Egri csillagok német nyelven. Bp., 1985, Corvina. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadt védőborítóban. 2231286
17328
378
Books: Other languages
Aurel Dermek - Pavel Lizon: Maly atlas húb. Pozsony, 1980, Slovenské pedagogické nakladatel'stvo. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, szlovák nyelven. 2226032
17329
378
Books: Other languages
Handbuch der Forstkultur. 3 Auflage. Frankfurt, 1960, Franz Jos. Henrich. Kiadói papírkötésben, kis szakadással, német nyelven. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft