Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 188... https://www.darabanth.com/hu/377-Gyorsarveres/377.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500006/Szana-Tamas-Magyar-muveszek-Mutortenelmi-vazlatok-kepekkel-Bp-1889-Hornyanszky-251plus2~II2216304
2216304
16607
377
3800
Books: Architecture, Art
Leírás: Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1889, Hornyánszky, 251+2 p.+16 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Közte neves művészek munkáival. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, foltos lapokkal, egy sérült táblával.
: scanner