1935 Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Szer... https://www.darabanth.com/hu/376-Gyorsarveres/376.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Cserkesz~500025/1935-Cserkeszkonyv-A-cserkeszeletre-keszulo-magyar-fiuk-szamara-Szerk-Temesy-Gyozo-~II2213968
2213968
13129
376
Scout
Leírás: 1935 Cserkészkönyv. A cserkészéletre készülő magyar fiúk számára. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1935, Magyar Cserkésszövetség. Kilencedik kiadás. Papírkötésben, kopott, foltos borítóval, aláhúzásokkal.
"910. sz. Fáy Cserkészcsapat Parancsnoksága, Péczel. 1926. " bélyegzéssel.
: kozár_edit