1981. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Czinege Lajos honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével + 1986. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 15 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban, adományozó oklevéllel, Kárpáti Ferenc honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:2 hátoldali aranyozás kopott, tokok sérültek
NMK 659-660